Biuletyn Informacji Publicznej

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
LOADING
Wojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Profesora Eugeniusza Wilczkowskiego w GostyninieWojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Profesora Eugeniusza Wilczkowskiego w GostyninieWojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Profesora Eugeniusza Wilczkowskiego w GostyninieWojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Profesora Eugeniusza Wilczkowskiego w GostyninieWojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Profesora Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie

Lokalizacja szpitala

Email Drukuj PDF

 

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie zlokalizowany jest na terenie kompleksu leśnego, oddalonego o około 5 kilometrów od centrum miasta Gostynina.
Leży w administracyjnych granicach województwa mazowieckiego, w odległości 120 km na zachód od Warszawy,30 km od Płocka, 25 km od Kutna, 60 km od Sochaczewa, 40 km na południowy-wschód od Włocławka. W bliskiej odległości od Zespołu leżą granice województwa łódzkiego i kujawsko-pomorskiego.